Fryzjerstwo

Dlaczego wybraliśmy markę  O’Right? Produkty tej marki są wytwarzane z poszanowaniem środowiska naturalnego. O’Right zrewolucjonizował produkcję innowacyjnych, skutecznych i czystych kosmetyków do pielęgnacji włosów, bowiem firma składa eko-obietnicę na rzecz ochrony środowiska i klientów, aby dać szansę przyszłym pokoleniom na życie w czystym świecie.

O’Right zobowiązał się produkować najbardziej ekologiczne produkty do pielęgnacji włosów na świecie!

Firma stawia na zastosowanie zielonych koncepcji począwszy od materiałów, składników, projektów, aż po wymianę doświadczeń.

Inspirowana naturą, tworzy wyjątkowo skuteczne formuły oparte na naturalnych składnikach.

Wychodząc naprzeciw trendom fryzjerskim chcemy zaoferować Państwu zdrowe, naturalne, ekologiczne i profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów i skóry głowy. Klienci coraz częściej poszukują nie tylko skutecznych, ale również zdrowych, naturalnych oraz bezpiecznych dla środowiska  produktów. Główne założenie firmy  O’Right to produkcja zgodna z poszanowaniem środowiska naturalnego i pozostawienie czystego świata kolejnym pokoleniom.

Kosmetyki nie zawierają: siarczanów, parabenów, ftalanów, sztucznych aromatów i barwników, lanoliny, hormonów ani formaldehydu.

Koloryzacja

W Atelier Wdzięku i Urody do koloryzacji używamy produktów marki Natulique
W Natulique wychodzi z prostego założenia: używać maksymalnie dużo certyfikowanych organicznych składników we wszystkich produktach do codziennej pielęgnacji jak i koloryzacji włosów. Wszystko, by zapewniać bezpieczniejsze i bardziej przyjazne środowisku alternatywy dla profesjonalnego przemysłu fryzjerskiego – o lepszej funkcjonalności i z mniejszą ilością składników chemicznych.
Natulique został stworzony w Danii, jednym ze światowych liderów energii odnawialnej i ekologicznego stylu życia. Chęć zrobienia czegoś więcej dla natury oraz promowanie wiedzy na temat zdrowszych wyborów przyczyniła się do stworzenia Natulique jako wyjątkowej marki, która nieprzerwanie inspiruje silną  światową kulturę dążącą do organicznej i ekologicznej przyszłości.
Natulique narodził się z wiary, ze Natura i Zdrowie są o wiele istotniejsze niż rozwój finansowy. Z tego powodu, od samego początku, Natulique był budowany na zupełnie innych strukturach niż komercyjne marki. Uczucia były najważniejsze poprzez cała drogę i wszystkie aspekty biznesu. Na poziomie produkcji oznacza to, że wszystkie produkty wytwarzane są przy użyciu energii wiatrowej, pakowane są w odnawialne opakowania, a produkty są przynajmniej w 98,02% naturalne.

  • Facebook Social Ikona
  • Instagram

©2019 by Atelier wdzięku i urody